ADRES
Siemiechów 359,
33-180 Siemiechów
Email
osrodek@jurasowka.com
GODZINY OTWARCIA

Pon. – Pt. 10:00 – 19:00
Weekendy i Święta 10:00 – 19:00

GODZINY OTWARCIA

10:00 – 19:00

OŚRODEK JURASÓWKA

Część Rekreacyjna w Ośrodku Jurasówka

W naszym Ośrodku znajdziesz bardzo bogatą ofertę usług rekreacyjnych, a my gwarantujemy Tobie i Twoim dzieciom – beztroski, a jednocześnie bezpieczny i zdrowy wypoczynek na świeżym powietrzu i sporą dawkę atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno młodzież i Wasi najmłodsi/ milusińscy, ale także dorośli i seniorzy.

Szczególnie polecamy: przejażdżkę quadami na specjalnie przygotowanym torze z 2 trasami, która jest ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu, wysoką na 9 metrów ściankę wspinaczkową z 2 trasami o różnych poziomach trudności, euro-bungee – umożliwiające 4 osobom równocześnie wykonywanie skoków i salt w powietrzu i duże dmuchane piłkarzyki, gdzie będziesz mógł skonfrontować się z inną drużyną i zawalczyć o wygraną. 

Ośrodek Jurasówka

Część Wodna

Z atrakcji tej mogą korzystać dorośli oraz dzieci – Ośrodek posiada pojazdy różnej wielkości, a w każdym z nich limit prędkości jest regulowany indywidualnie. Dodatkowo każdy kierowca przed jazdą przechodzi odpowiednie przeszkolenie z obsługi quada i dostaje kask.

W przypadku dzieci, obsługa toru bacznie pilnuje przestrzegania zasad i porządku. Posiadamy quady z napędem na tylną oś oraz urozmaicone 2 tory z zakrętami, górkami, przeszkodami, wybojami, nasypami, a jazda po nich – to spora dawka adrenaliny.

Oprócz wynajmu czasowego, istnieje możliwość organizacji niezapomnianych imprez integracyjnych, połączonych z jazdą quadami oraz/lub biesiadowaniem na świeżym powietrzu. Zdrowa rywalizacja na torze quadowym to fantastyczna forma rozrywki, która angażuje uczestników niezależnie od płci, wieku, kondycji fizycznej czy zainteresowania motoryzacją.

Na naszym stanie są 2 quady o pojemości silnika 125 cm3 i 1 o pojemości 250 cm3. Dla najmłodszych oferujemy specjalny quad elektryczny o mocy silnika 800 W do 35 kg.

Obsługa może odmówić dostępu do urządzenia osobom stwarzającym zagrożenie dla bawiących się, będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ośrodek Jurasówka

Eurobungee


To urządzenie zapewnia wysoki poziom adrenaliny. Uczestnicy ubrani w specjalną uprząż podpinani są do lin, które zwisają ze specjalnych wysokich wysięgników. Pod każdym z uczestników znajduje się trampolina, która nadaje dodatkowego pędu przy skoku.

Na naszym eurobungee możesz skakać wysoko, aż pod chmury i robić widowiskowe salta. Ewolucje w powietrzu staną się domeną wszystkich chętnych. Eurobungee jest urządzeniem uniwersalnym, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, nasze urządzenie może obsługiwać 4 skoczków jednocześnie, a nad bezpieczną zabawą czuwa instruktor. Z eurobungee mogą korzystać osoby do 120 kg.

Euro-bungee to źródło niesamowitych emocji i doskonałej zabawy. Jest to także doskonały sposób na bezpieczne przeżycie niezapomnianej przygody!

Obsługa może odmówić dostępu do urządzenia osobom stwarzającym zagrożenie dla bawiących się, będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ośrodek Jurasówka

9 metrowa dmuchana ścianka wspinaczkowa

Miejsce przygotowane z myślą o amatorach, ale też profesjonalistach wspinaczki. Ścianka o wysokości 9 m ma 2 trasy o różnym stopniu trudności i dwa stanowiska do asekuracji. Każdy free climber znajdzie tu coś dla siebie.

Ścianka wspinaczkowa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i dużej wytrzymałości na rozerwanie, a stopnie do wspinania są utwardzone.

Dmuchana ścianka wspinaczkowa może służyć uczestnikom zabawy do wspinania rekreacyjnego jak również do rozgrywania na niej zawodów, a atrakcja odbywa się przy pełnej asekuracji linowej.

Uczestnicy zabawy przed wejściem na szczyt, zakładają specjalne alpinistyczne uprzęże.  Nasi instruktorzy przypinają się linami do tych uprzęży i od tej pory asekurują wspinających się uczestników, poprzez naciąganie i luzowanie liny. Dodatkowo każda ze wspinających się osób ma na sobie kask ochronny, dzięki czemu zachowane są wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Sprzęt alpinistyczny – uprzęże, liny, którego używamy posiada wszelkie wymagane certyfikaty. Posiadamy również uprzęże mniejszych rozmiarów – specjalnie dla najmłodszych uczestników zabawy. Uczestnicy korzystają z urządzenia tylko za zgodą obsługi. Należy przestrzegać instrukcji wydawanych przez obsługę urządzenia. Do wspinania dopuszczone są dzieci mierzące minimum 120 centymetrów, a limit wagowy to 120 kg.

Obsługa może odmówić dostępu do urządzenia osobom stwarzającym zagrożenie dla bawiących się, będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ośrodek Jurasówka

Dmuchane boisko i mega piłkarzyki

Boisko do piłkarzyków, które pozwala przenieść zabawę z zacisza domowego na świeże powietrze. Boisko składa się z dmuchanych band, bramek zabezpieczonych siatką oraz zabezpieczonych ram z uchwytami, przy których ustawiają się zawodnicy. Tradycyjne piłkarzyki stołowe zwojowały rynek atrakcji imprezowych. Mega piłkarzyki to konkurencja plenerowa, którą można rozgrywać w systemie turniejowym. Najlepsze drużyny rywalizują na koniec o tytuł zwycięzcy.

Oferujemy tę atrakcję szególnie dla grup zorganizowanych i w przypadku uzupełnienia oferty dla imprez firmowych.

Mega piłkarzyki stanowią atrakcję na wielu imprezach prywatnych, publicznych czy firmowych. To niezwykle widowiskowa zabawa, której towarzyszą prawdziwe piłkarskie emocje. Przede wszystkim uczy współpracy w grupie, bo dzięki niej będziesz mógł poradzić sobie z ograniczonym polem manewru. Piłkarzyki ludzkie to idealna zabawa, podczas której przydaje się przemyślana taktyka, trochę sprytu i współpraca, a to przepis na udaną integrację w zespole. Dmuchane boisko do ludzkich piłkarzyków ma wymiary 15 x 6 m i umożliwia rozgrywkę zespołom po 5 piłkarzy wraz z bramkarzem.

Ośrodek Jurasówka

Inne atrakcje

Wśród innych atrakcji, które można u nas znaleźć, są m.in.: huśtawki dla dzieci, zlokalizowane w fantastycznej scenerii leśnej, a już niebawem pojawi się też układanie skrzynek, strzelanie z łuku oraz zabawy integracyjne i ruchowe z animatorem.

Więcej atrakcji pojawi się wkrótce!

Ośrodek Jurasówka

Bilet Open

W ramach biletu Open, odwiedzający mogą korzystać ze wszystkich atrakcji w Ośrodku Jurasówka przez nieokreślony czas.

Bilety rodzinne

Opcja możliwa za okazaniem dokumentu tożsamości. 2 rodziców i 1 lub więcej dzieci (do 14 roku życia) – 20% rabatu od ceny regularnej biletów. Zakup biletu obowiązkowy dla każdej osoby.

Bilety grupowe

Tylko w przypadku zorganizowanych grup min. 15 osób. W tym przypadku cena wszystkich biletów zostaje obniżona o 25% od ceny wyjściowej.

Zapewniamy w tym przypadku możliwość wynajmu w ramach biletu „open” – dodatkowej atrakcji – „Dmuchane boisko, mega piłkarzyki”. Atrakcja ta zostanie rozłożona w przypadku chęci rozgrywki min. 10 osób (2 zespoły).

Ośrodek Jurasówka

Cennik Atrakcji

*Dotknij tabeli i przesuń ją w prawo, aby zobaczyć pełen cennik.

ATRAKCJA PON. – PT. WEEKENDY I ŚWIĘTA
Quad
(poj. silnika 125)
18,00 zł 22,00 zł
Quad
(poj. silnika 250)
26,00 zł 30,00 zł
Pontony dmuchane
(dla dzieci / żeton)
12,00 zł 16,00 zł
Łódka elektryczna
(dla młodzieży i dorosłych)
22,00 zł 26,00 zł
Łódka wiosłowa 12,00 zł 16,00 zł
Statki zdalnie sterowane 18,00 zł 22,00 zł
Samochody zdalnie sterowane 18,00 zł 22,00 zł

 Legenda

 • Bilet „open” – możliwość korzystania z danej atrakcji przez nieokreślony czas,
 • Quady – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Łódki elektryczne i pontony dmuchane oraz łódka elektryczna dla dzieci i dorosłych – możliwość korzystania jednorazowo przez 10 min,
 • Łódka wiosłowa – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Statki zdalnie sterowane – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Samochody zdalnie sterowane – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Dmuchane boisko, mega piłkarzyki – atrakcja ta zostanie rozłożona w przypadku chęci rozgrywki min. 10 osób (2 zespoły).

OŚRODEK JURASÓWKA

Kontakt

Kwestie dotyczące organizacji wydarzeń i rezerwacji (niestandardowe atrakcje) są indywidualnie każdorazowo ustalanie z klientem.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za niestandardowe atrakcje:
tel. 698 997 301.

Adres

Siemiechów 359,
33-180 Siemiechów

Telefon

14 625 80 91

Email

osrodek@jurasowka.com

OŚRODEK JURASÓWKA

Godziny Otwarcia

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

10:00 – 19:00

Sobota – Niedziela

10:00 – 19:00

Święta

10:00 – 19:00

2022 – Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku „Jurasówka” w Siemiechowie

OŚRODEK JURASÓWKA

Część Wodna w Ośrodku Jurasówka

Ośrodek posiada bardzo rozbudowaną ofertę usług wodnych. Wszystkie atrakcje są bardzo bezpieczne i są stale pod kontrolą naszych pracowników. Na terenie Ośrodka – w dolnej jego części – znajdują się 2 stawy, które zajmują łącznie 35 arów, odpowiednio 20 i 15 arów. Zbiorniki wodne mają głębokość od 1 do 5 metrów. W zbiornikach pływają ryby: karpie, jesiotry, karasie i szczupaki. Zapewniliśmy Wam możliwość wypoczynku bezpośrednio przy brzegach stawów, na specjalnie przygotowanych ławeczkach.

Do dyspozycji gości znajdują się: dmuchane pontony elektryczne, prawdziwe łódki, na których można popływać wykorzystując siłę własnych mięśni oraz piękne modele redukcyjne statków i okrętów. Całość dopełnia świetnie położony zjazd tyrolski o długości 80 metrów nad taflą większego stawu. Zjeżdżając można podziwiać z góry piękno okolicy i cały zbiornik. Miejsce zagospodarowane do wypoczynku przy stawach pozwoli na odreagowanie od problemów i wyciszenie.

Ośrodek Jurasówka

120 metrowy ślizg wodny

Nasz niepowtarzalny 120 m ślizg wodny, jest atrakcją, której nie znajdziesz nigdzie w pobliżu. Takich atrakcji jest zaledwie kilka w Polsce. Nasz jest nietypowy, bo jest dmuchany, ma specjalnie wyprofilowaną trasę zjazdową, usytuowany jest w miejscu naszej „oślej łączki”, wpisując się w piękno okolicy.

Jest wspaniałą atrakcją dla dzieci, nastolatków, a nawet dorosłych. Zapewnia świetną zabawę i ochłodę w upalne dni, zachęcając do aktywnego spędzania czasu – daje równocześnie wiele radości. Dmuchana zjeżdżalnia wodna kończy się małym basenem, który służy do bezpiecznego wyhamowywania osób korzystających z atrakcji. Świetnie sprawdzi się, jako zabawa dla najmniejszych, których wszędzie jest pełno.

UWAGA – nie ma górnej granicy wieku przy korzystaniu z tej atrakcjiJ Gwarantujemy, że już po kilkunastu ślizgach dzieci zmęczą się i nie w głowie będą im psoty! Nasza zjeżdżalnia – to ruch, zabawa i ochłoda w upalne dni w jednym.

Obsługa może odmówić dostępu do urządzenia osobom stwarzającym zagrożenie dla bawiących się, będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ośrodek Jurasówka

Łódki, łódeczki i pontony elektryczne

Jeśli tylko chcesz sprawdzić siłę swoich mięśni – zachęcamy do wypożyczenia świetnych łodzi, którymi będziesz mógł popływać samodzielnie lub w towarzystwie z drugą osobą na obu naszych zbiornikach.

W ofercie są także dmuchane łódeczki i pontony elektryczne o wyporności do 75 kg, dające świetną frajdę dla dzieci w różnym wieku. Urządzenia są bezpieczne i odpowiednio zaprojektowane by mogły bezstresowo korzystać z nich dzieci. Czas pływania pontonu kontrolowany jest za pomocą mechanicznego timera. Wszystkie atrakcje w tej części Ośrodka są pod bacznym okiem naszych pracowników i możesz być pewny, że Twoja pociecha będzie miała zapewnione odpowiednie wsparcie i opiekę.

Obsługa może odmówić dostępu do urządzenia osobom stwarzającym zagrożenie dla bawiących się, będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ośrodek Jurasówka

80 metrowy zjazd tyrolski nad taflą wody

Ta atrakcja jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna! Zachęcamy wszystkich do skorzystania – zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Praktycznie każdy może spróbować swoich sił i przejechać się nad naszym większym stawem, podziwiając go z góry.

Różnica wysokości pomiędzy miejscem, z którego rozpoczyna się zjazd i tym, w którym się go kończy – to ok 4 metrów, ale zjazd jest bardzo bezpieczny, a prędkość osiągana podczas zjazdu daje prawdziwy zastrzyk adrenalily. Ta atrakcja zapewni każdemu nie tylko wiele frajdy, ale dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój fizyczny. Regularny ruch jest bardzo istotny i wskazany w pierwszych latach życia dla rozwoju dziecięcego organizmu, a zjazd linowy pomaga w rozwijaniu górnych partii ciała.

Tyrolka została wykonana z wytrzymałych materiałów, cechujących się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działanie czynników pogodowych. Bezpieczeństwo jest zapewnione dzięki specjalnie dobieranym uprzężom, kaskowi i przeszkoleniu przez obsługę. To doskonała atrakcja dla całej rodziny.

Maksymalna dopuszczalna waga użytkownika naszej tyrolki to 100 kg
Obsługa może odmówić dostępu do urządzenia osobom stwarzającym zagrożenie dla bawiących się, będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ośrodek Jurasówka

Bilet Open

W ramach biletu Open, odwiedzający mogą korzystać ze wszystkich atrakcji w Ośrodku Jurasówka przez nieokreślony czas.

Bilety rodzinne

Opcja możliwa za okazaniem dokumentu tożsamości. 2 rodziców i 1 lub więcej dzieci (do 14 roku życia) – 20% rabatu od ceny regularnej biletów. Zakup biletu obowiązkowy dla każdej osoby.

Bilety grupowe

Tylko w przypadku zorganizowanych grup min. 15 osób. W tym przypadku cena wszystkich biletów zostaje obniżona o 25% od ceny wyjściowej.

Zapewniamy w tym przypadku możliwość wynajmu w ramach biletu „open” – dodatkowej atrakcji – „Dmuchane boisko, mega piłkarzyki”. Atrakcja ta zostanie rozłożona w przypadku chęci rozgrywki min. 10 osób (2 zespoły).

Ośrodek Jurasówka

Cennik Atrakcji

*Dotknij tabeli i przesuń ją w prawo, aby zobaczyć pełen cennik.

ATRAKCJA PON. – PT. WEEKENDY I ŚWIĘTA
Quad
(poj. silnika 125)
18,00 zł 22,00 zł
Quad
(poj. silnika 250)
26,00 zł 30,00 zł
Pontony dmuchane
(dla dzieci / żeton)
12,00 zł 16,00 zł
Łódka elektryczna
(dla młodzieży i dorosłych)
22,00 zł 26,00 zł
Łódka wiosłowa 12,00 zł 16,00 zł
Statki zdalnie sterowane 18,00 zł 22,00 zł
Samochody zdalnie sterowane 18,00 zł 22,00 zł

 Legenda

 • Bilet „open” – możliwość korzystania z danej atrakcji przez nieokreślony czas,
 • Quady – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Łódki elektryczne i pontony dmuchane oraz łódka elektryczna dla dzieci i dorosłych – możliwość korzystania jednorazowo przez 10 min,
 • Łódka wiosłowa – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Statki zdalnie sterowane – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Samochody zdalnie sterowane – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Dmuchane boisko, mega piłkarzyki – atrakcja ta zostanie rozłożona w przypadku chęci rozgrywki min. 10 osób (2 zespoły).

OŚRODEK JURASÓWKA

Kontakt

Kwestie dotyczące organizacji wydarzeń i rezerwacji (niestandardowe atrakcje) są indywidualnie każdorazowo ustalanie z klientem.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za niestandardowe atrakcje:
tel. 698 997 301.

Adres

Siemiechów 359,
33-180 Siemiechów

Telefon

14 625 80 91

Email

osrodek@jurasowka.com

OŚRODEK JURASÓWKA

Godziny Otwarcia

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

10:00 – 19:00

Sobota – Niedziela

10:00 – 19:00

Święta

10:00 – 19:00

2022 – Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku „Jurasówka” w Siemiechowie