Planowane otwarcie i uruchomienie atrakcji letnich w Ośrodku – 24 czerwca. Zapraszamy do śledzenia naszego FB.
ADRES
Siemiechów 359,
33-181 Siemiechów
Email
kontakt@jurasowka.pl
GODZINY OTWARCIA

Pon. – Pt. 10:00 – 18:00
Weekendy i Święta 10:00 – 18:00

GODZINY OTWARCIA

10:00 – 18:00

OŚRODEK JURASÓWKA

Część Rekreacyjna w Ośrodku Jurasówka

W naszym Ośrodku znajdziesz bardzo bogatą ofertę usług rekreacyjnych, a my gwarantujemy Tobie i Twoim dzieciom – beztroski, a jednocześnie bezpieczny i zdrowy wypoczynek na świeżym powietrzu i sporą dawkę atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno młodzież i Wasi najmłodsi/ milusińscy, ale także dorośli i seniorzy.

Szczególnie polecamy: przejażdżkę quadami na specjalnie przygotowanym torze z 2 trasami, która jest ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu, wysoką na 9 metrów ściankę wspinaczkową z 2 trasami o różnych poziomach trudności, euro-bungee – umożliwiające 4 osobom równocześnie wykonywanie skoków i salt w powietrzu i duże dmuchane piłkarzyki, gdzie będziesz mógł skonfrontować się z inną drużyną i zawalczyć o wygraną. 

Ośrodek Jurasówka

Część Wodna

Z atrakcji tej mogą korzystać dorośli oraz dzieci – Ośrodek posiada pojazdy różnej wielkości, a w każdym z nich limit prędkości jest regulowany indywidualnie. Dodatkowo każdy kierowca przed jazdą przechodzi odpowiednie przeszkolenie z obsługi quada i dostaje kask.

W przypadku dzieci, obsługa toru bacznie pilnuje przestrzegania zasad i porządku. Posiadamy quady z napędem na tylną oś oraz urozmaicone 2 tory z zakrętami, górkami, przeszkodami, wybojami, nasypami, a jazda po nich – to spora dawka adrenaliny.

Oprócz wynajmu czasowego, istnieje możliwość organizacji niezapomnianych imprez integracyjnych, połączonych z jazdą quadami oraz/lub biesiadowaniem na świeżym powietrzu. Zdrowa rywalizacja na torze quadowym to fantastyczna forma rozrywki, która angażuje uczestników niezależnie od płci, wieku, kondycji fizycznej czy zainteresowania motoryzacją.

Na naszym stanie są 2 quady o pojemości silnika 125 cm3 i 1 o pojemości 250 cm3. Dla najmłodszych oferujemy specjalny quad elektryczny o mocy silnika 800 W do 35 kg.

Obsługa może odmówić dostępu do urządzenia osobom stwarzającym zagrożenie dla bawiących się, będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ośrodek Jurasówka

Eurobungee


To urządzenie zapewnia wysoki poziom adrenaliny. Uczestnicy ubrani w specjalną uprząż podpinani są do lin, które zwisają ze specjalnych wysokich wysięgników. Pod każdym z uczestników znajduje się trampolina, która nadaje dodatkowego pędu przy skoku.

Na naszym eurobungee możesz skakać wysoko, aż pod chmury i robić widowiskowe salta. Ewolucje w powietrzu staną się domeną wszystkich chętnych. Eurobungee jest urządzeniem uniwersalnym, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, nasze urządzenie może obsługiwać 4 skoczków jednocześnie, a nad bezpieczną zabawą czuwa instruktor. Z eurobungee mogą korzystać osoby do 120 kg.

Euro-bungee to źródło niesamowitych emocji i doskonałej zabawy. Jest to także doskonały sposób na bezpieczne przeżycie niezapomnianej przygody!

Obsługa może odmówić dostępu do urządzenia osobom stwarzającym zagrożenie dla bawiących się, będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ośrodek Jurasówka

9 metrowa dmuchana ścianka wspinaczkowa

Miejsce przygotowane z myślą o amatorach, ale też profesjonalistach wspinaczki. Ścianka o wysokości 9 m ma 2 trasy o różnym stopniu trudności i dwa stanowiska do asekuracji. Każdy free climber znajdzie tu coś dla siebie.

Ścianka wspinaczkowa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i dużej wytrzymałości na rozerwanie, a stopnie do wspinania są utwardzone.

Dmuchana ścianka wspinaczkowa może służyć uczestnikom zabawy do wspinania rekreacyjnego jak również do rozgrywania na niej zawodów, a atrakcja odbywa się przy pełnej asekuracji linowej.

Uczestnicy zabawy przed wejściem na szczyt, zakładają specjalne alpinistyczne uprzęże.  Nasi instruktorzy przypinają się linami do tych uprzęży i od tej pory asekurują wspinających się uczestników, poprzez naciąganie i luzowanie liny. Dodatkowo każda ze wspinających się osób ma na sobie kask ochronny, dzięki czemu zachowane są wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Sprzęt alpinistyczny – uprzęże, liny, którego używamy posiada wszelkie wymagane certyfikaty. Posiadamy również uprzęże mniejszych rozmiarów – specjalnie dla najmłodszych uczestników zabawy. Uczestnicy korzystają z urządzenia tylko za zgodą obsługi. Należy przestrzegać instrukcji wydawanych przez obsługę urządzenia. Do wspinania dopuszczone są dzieci mierzące minimum 120 centymetrów, a limit wagowy to 120 kg.

Obsługa może odmówić dostępu do urządzenia osobom stwarzającym zagrożenie dla bawiących się, będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ośrodek Jurasówka

Dmuchane boisko i mega piłkarzyki

Boisko do piłkarzyków, które pozwala przenieść zabawę z zacisza domowego na świeże powietrze. Boisko składa się z dmuchanych band, bramek zabezpieczonych siatką oraz zabezpieczonych ram z uchwytami, przy których ustawiają się zawodnicy. Tradycyjne piłkarzyki stołowe zwojowały rynek atrakcji imprezowych. Mega piłkarzyki to konkurencja plenerowa, którą można rozgrywać w systemie turniejowym. Najlepsze drużyny rywalizują na koniec o tytuł zwycięzcy.

Oferujemy tę atrakcję szególnie dla grup zorganizowanych i w przypadku uzupełnienia oferty dla imprez firmowych.

Mega piłkarzyki stanowią atrakcję na wielu imprezach prywatnych, publicznych czy firmowych. To niezwykle widowiskowa zabawa, której towarzyszą prawdziwe piłkarskie emocje. Przede wszystkim uczy współpracy w grupie, bo dzięki niej będziesz mógł poradzić sobie z ograniczonym polem manewru. Piłkarzyki ludzkie to idealna zabawa, podczas której przydaje się przemyślana taktyka, trochę sprytu i współpraca, a to przepis na udaną integrację w zespole. Dmuchane boisko do ludzkich piłkarzyków ma wymiary 15 x 6 m i umożliwia rozgrywkę zespołom po 5 piłkarzy wraz z bramkarzem.

Ośrodek Jurasówka

Inne atrakcje

Wśród innych atrakcji, które można u nas znaleźć, są m.in.: huśtawki dla dzieci, zlokalizowane w fantastycznej scenerii leśnej, a już niebawem pojawi się też układanie skrzynek, strzelanie z łuku oraz zabawy integracyjne i ruchowe z animatorem.

Więcej atrakcji pojawi się wkrótce!

Ośrodek Jurasówka

Bilet Open

PONIEDIZAŁEK – PIĄTEK

60

WEEKEND I ŚWIĘTA

70

ATRAKCJE W RAMACH BILETU OPEN:

 • Ślizg wodny
 • Tyrolka
 • Poducha do skoków
 • Dmuchańce sprawnościowe
  (zbijak, tor 2 stanowiskowy do rywalizacji czasowej, pojedynek gladiatorów na drążku)
 • Mobilna ścianka wspinaczkowa
 • Eurobungee 4-stanowiskowe
 • Dmuchane boisko, mega piłkarzyki (wymagane min. 10 osób)
 • Łódka wiosłowa
 • Duży dmuchany piłkarski FootDart (mobilna tarcza do gry)

W ramach biletu Open, odwiedzający mogą korzystać ze wszystkich atrakcji w Ośrodku Jurasówka przez nieokreślony czas.

Atrakcje dodatkowe (do ustalenia wcześniej z obsługą Ośrodka):

 • Statki zdalnie sterowane,
 • Samochody zdalnie sterowane,
 • Segway – przejazd pod opieką osoby dorosłej,

Bilety grupowe

Tylko w przypadku zorganizowanych grup min. 15 osób. Cena biletu – 50 zł/osoba. Zapewniamy w tym przypadku możliwość wynajmu w ramach biletu „open” – dodatkowej atrakcji – „Dmuchany Dart – tarcza do strzałów/kopnięć piłkami”.

Zapewniamy

Dostęp do leżaków, a o pełnej godzinie bezpłatny transport otwartą przyczepką ciągniętą quadem z dolnej części Ośrodka na górną stację – pod restaurację.

Ośrodek Jurasówka

Cennik Dodatkowych Atrakcji

*Dotknij tabeli i przesuń ją w prawo, aby zobaczyć pełen cennik.

ATRAKCJA PON. – PT. WEEKENDY I ŚWIĘTA
Rowerek wodny 16,00 zł 20,00 zł
Pontony dmuchane
(dla dzieci)
16,00 zł 20,00 zł
Łódka elektryczna
(dla młodzieży i dorosłych)
20,00 zł 25,00 zł
Strefa malucha – bilet „open”
(duży dmuchany zamek do zjazdów, trampolina,
suchy basen z kulkami, dmuchany wodny zamek,
mały zamek do skakania)
25,00 zł 30,00 zł
Strefa: Ślizg wodny (cały dzień) 40,00 zł 50,00 zł
Bilety pojedyncze: ślizg wodny 5,00 zł 5,00 zł
Strefa: Zjazd tyrolski 30,00 zł 35,00 zł
Bilety pojedyncze: Zjazd tyrolski 10,00 zł 10,00 zł
Strefa: Eurobungee 4 stanowiskowe (15 min) 10,00 zł 10,00 zł
Wieża do skoków (7 skoków) 30,00 zł 35,00 zł
Bilety pojedyncze: Wieża do skoków 10,00 zł 10,00 zł

Legenda

 • Ośrodek jest otwarty codziennie w godzinach: 10.00 – 18.00,
 • Bilet rodzinny – 2 dorosłych + 1 dziecko i więcej (wtedy cena na wszystkie bilety jest niższa o 15%),
 • Bilet „open” – możliwość korzystania z danej atrakcji przez nieokreślony czas do zamknięcia Ośrodka
 • Rowerek wodny i łódka wiosłowa – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Elektryczne pontony dmuchane oraz łódka dla dzieci i dorosłych – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Dmuchańce sprawnościowe (zbijak, tor 2 stanowiskowy do rywalizacji czasowej, pojedynek gladiatorów na drążku) – możliwość korzystania jednorazowo przez 30 min,
 • Dmuchane boisko, mega piłkarzyki – atrakcja ta zostanie rozłożona w przypadku chęci rozgrywki min. 10 osób (2 zespoły).

OŚRODEK JURASÓWKA

Kontakt

Kwestie dotyczące organizacji wydarzeń i rezerwacji (niestandardowe atrakcje) są indywidualnie każdorazowo ustalanie z klientem.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za niestandardowe atrakcje:
tel. 698 997 301.

Adres

Siemiechów 359,
33-181 Siemiechów

Telefon

14 625 80 91

Email

osrodek@jurasowka.com

OŚRODEK JURASÓWKA

Godziny Otwarcia

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

10:00 – 19:00

Sobota – Niedziela

10:00 – 19:00

Święta

10:00 – 19:00

2022 – Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku „Jurasówka” w Siemiechowie