Planowane otwarcie i uruchomienie atrakcji letnich w Ośrodku – 24 czerwca. Zapraszamy do śledzenia naszego FB.
ADRES
Siemiechów 359,
33-181 Siemiechów
Email
osrodek@jurasowka.com
GODZINY OTWARCIA

Pon. – Pt. 10:00 – 18:00
Weekendy i Święta 10:00 – 18:00

GODZINY OTWARCIA

10:00 – 18:00

OŚRODEK JURASÓWKA

Strefa Letnia w Ośrodku Jurasówka

Stacja Jurasówka przekształciła się w Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku „Jurasówka” w Siemiechowie. Dzięki wprowadzeniu oferty letniej, w naszym Ośrodku pojawiła się cała masa nowych atrakcji takich jak: rozbudowana część wodna, quady z wydzielonym torem quadowym, specjalistyczne sterowane modele, którymi można zarówno pływać jak i jeździć; oraz długa tyrolka z zachwycającymi widokami.

Na odwiedzających czekają niezwykle ciekawe zajęcia grupowe oraz szkolenia, możliwość organizacji imprez okolicznościowych takich jak urodziny, a także imprez firmowych. W Ośrodku Jurasówka każdy znajdzie coś dla siebie.

Część Wodna

Spędź miło czas w nowopowstałej części wodnej. Zrelaksuj się przy świetnie zagospodarowanych stawach, skorzystaj ze ślizgu wodnego, tyrolki, popływaj łódką lub na pontonach elektrycznych.

Dowiedz Się Więcej »

Część Rekreacyjna

Wśród naszych atrakcji znajdziesz: quady, ściankę wspinaczkową, euro-bungee, boisko do ludzkich piłkarzyków, a to wszystko w fantastycznym otoczeniu i z pięknymi widokami.

Dowiedz Się Więcej »

Modelarstwo Specjalistyczne

Na odwiedzających czekają zdalnie sterowane statki, oraz zdalnie sterowane samochody off-roadowe. Nasza oferta eventowa świetnie sprawdzi się dla miłośników modelarstwa i pojazdów RC.

Dowiedz Się Więcej »

CZĘŚĆ GASTRONOMICZNA

Bogata strefa gastronomiczna umili pobyt w Ośrodku Jurasówka. Spróbuj pstrąga z lokalnej hodowli, posiłków na zimno oraz na ciepło z naszej restauracji oraz specjałów prosto z wozu gastronomicznego.

Dowiedz Się Więcej »

Eventy i wydarzenia specjalne

Ośrodek Jurasówka to świetne miejsce na organizacje eventów dla ok. 30-40 osób. Przy współpracy z firmą ARIBO oferujemy możliwość wzbogacenia wydarzenia o rozwiązanie grywalizacyjne oraz AR/VR.

Dowiedz Się Więcej »

PÓŁKOLONIE, SZKOLENIA I GRUPY ZORGANIZOWANE

Oferujemy organizację półkoloni oraz zajęcia dla grup zorganizowanych – w tym zarówno dzieci, dorosłych i seniorów. Samodzielnie dostosuj atrakcje lub skorzystaj z naszych specjalnie przygotowanych programów.

Dowiedz Się Więcej »

Ośrodek Jurasówka

Część Wodna

Na terenie Ośrodka Jurasówka znajdują się 2 stawy, które zajmują łącznie 35 arów (odpowiednio 20 i 15 arów). Odwiedzającym zapewniliśmy możliwość wypoczynku tuż przy samych brzegach stawów, w specjalnie wydzielonej strefie relaksacyjnej.

Do dyspozycji gości są: dmuchane pontony elektryczne, prawdziwe łódki,  piękne modele redukcyjne statków i okrętów, którymi można własnoręcznie sterować, oraz 120 metrowy ślizg wodny. Na koniec przygotowaliśmy nielada atrakcję – zjazd tyrolski o długości 80 metrów nad taflą większego ze stawów. 

Dowiedz Się Więcej »

120-metrowy ślizg wodny

Nasz niepowtarzalny 120 m ślizg wodny zapewnia świetną zabawę i ochłodę w upalne dni, zachęcając do aktywnego spędzania czasu. Atrakcja ta daje  wiele radości osobom w każdym wieku! Dmuchana zjeżdżalnia wodna kończy się małym basenem, który służy do bezpiecznego wyhamowywania osób korzystających z atrakcji.

Dowiedz Się Więcej »

80 metrowy Zjazd Tyrolski nad taflą wody

Unikalna i nietypowa atrakcja – zjazd tyrolski o długość 80 metrów. Przygotowana przez nas trasa zjazdu przebiega nad taflą większego ze stawów. Różnica wysokości pomiędzy miejscem, z którego rozpoczyna się zjazd i tym, w którym się go kończy – to ok. 4 metry. Zjazd jest bardzo bezpieczny, a prędkość osiągana podczas zjazdu daje prawdziwy zastrzyk adrenaliny.

Dowiedz Się Więcej »

 

Pontony elektryczne i łódki

Prawdziwa atrakcja dla fanów wodnych przygód w każdym wieku! Ośrodek Jurasówka oferuje dla odwiedzających łódki, pontony elektryczne o wyporności do 75kg oraz dmuchane łódeczki. Popływaj samodzielnie lub w towarzystwie z drugą osobą, jednocześnie podziwając otaczający krajobraz.

Dowiedz Się Więcej »

Ośrodek Jurasówka

Część Rekreacyjna

Ośrodek Jurasówka oferuje bardzo bogatą ofertę usług rekreacyjnych, gwarantujących beztroski, bezpieczny i zdrowy wypoczynek na świeżym powietrzu. W naszym ośrodku każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku.

Jedną z najważniejszych atrakcji jest możliwość przejażdżki quadami na specjalnie przygotowanym torze z aż 2 trasami. Ponadto, nasi goście świetnie spędzą czas na wysokiej, bo aż 9-metrowej ściance wspinaczkowej z 2 trasami o różnych poziomach trudności, skorzystają euro-bungee – umożliwiające aż 4 osobom równocześnie wykonywanie skoków i salt w powietrzu, oraz stoczą zacięte pojedynki dzięki dużym dmuchanym piłkarzykom.

Dowiedz Się Więcej »

Tor Quadowy

W ofercie Ośrodka Jurasówka znajdują się 2 quady o pojemności silnika 125 cm3 i 250 cm3. Dla najmłodszych oferujemy specjalny quad elektryczny o mocy silnika 800W do 35 kg. Aby urozmaicić przejażdżkę, przygotowaliśmy 2 tory, które zapewnią każdemu sporą dawkę adrenaliny. Każdy z torów wyznaczony został tak, aby przeżyć niezapomniane emocje – znajdują się na nich liczne zakręty, hopki, przeszkody, górki, wyboje, czy nasypy. Atrakcja ta jest dostępna zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dowiedz Się Więcej »

Eurobungee

Eurobungee, to uniwersalna atrakcja przeznaczona zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nasze urządzenie może obsługiwać 4 skoczków jednocześnie, a nad bezpieczną zabawą czuwa instruktor. Z eurobungee mogą korzystać osoby do 120 kg.

Skacz wysoko i wykonuj widowiskowe akrobacje. Eurobungee to źródło niesamowitych emocji i doskonałej zabawy.

Dowiedz Się Więcej »

Mega Piłkarzyki na Dmuchanym Boisku

Mega piłkarzyki to niezwykle widowiskowa atrakcja, której towarzyszą prawdziwe piłkarskie emocje, a sama rozgrywka wymaga sprawnej współpracy w grupie.

Nasze boisko do mega płikarzyków składa się z dmuchanych band, bramek zabezpieczonych siatką oraz zabezpieczonych ram z uchwytami, przy których ustawiają się zawodnicy. Mega piłkarzyki to konkurencja plenerowa, którą można rozgrywać w systemie turniejowym. Dmuchane boisko do ludzkich piłkarzyków ma wymiary 15 x 6 m i umożliwia rozgrywkę zespołom po 5 zawodników wraz z bramkarzem.

Dowiedz Się Więcej »

9-metrowa Dmuchana ścianka wspinaczkowa

Miejsce przygotowane z myślą o amatorach, ale też profesjonalistach wspinaczki. Ścianka o wysokości 9 metrów posiada 2 trasy o różnym stopniu trudności oraz dwa stanowiska do asekuracji. Każdy free climber znajdzie tu coś dla siebie. Do wspinania dopuszczone są dzieci mierzące minimum 120 centymetrów, a limit wagowy to 120 kg.

Dowiedz Się Więcej »

Inne Atrakcje

Wśród innych atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o części rekreacyjnej Ośrodka Jurasówka, są m.in.: huśtawki dla dzieci, zlokalizowane w fantastycznej scenerii leśnej, a już niebawem pojawi się też układanie skrzynek, strzelanie z łuku, piana party oraz zabawy integracyjne i ruchowe z animatorem.

Dowiedz Się Więcej »

 

 

Ośrodek Jurasówka

Modelarstwo Specjalistyczne

Ośrodek Jurasówka oferuje unikalną atrakcję, której nie znajdziecie w całej Polsce! Posiadamy największą w Polsce flotyllę statków i okrętów zdalnie sterowanych – są to modele redukcyjne, które są wiernym odtworzeniem rzeczywistych statków, a wykonane są w określonej skali pomniejszenia.

Modele posiadają m.in. działka gaśnicze i sikawki, światła, poruszające się dźwigi na pokładzie, pełne oświetlenie, czy generatory dymu i dźwięku.

Równie ciekawą atrakcją stanowią tory do jazdy dla zdalnie sterowanych samochodów off-roadowych. Posiadamy kilkanaście dużych samochodów zdalnie sterowanych którymi będzie można pojeździć i poczuć się jak na profesjonalnych zawodach.

Dowiedz Się Więcej »

Zdalnie sterowane statki i modele pływające

W naszej flotylli znajduje się łącznie ponad 20 statków i okrętów. Modele te są wyposażone w napęd i można nimi sterować zdalnie. Część modeli będzie udostępniona odwiedzającym, natomiast pozostałe modele będą prezentowane tylko podczas specjalnych wydarzeń i zawodów.

Nasz flotylla składa się ze: statków parowych, holowników, kutrów, żaglówek, statków wojennych, trawlera – statku wielorybniczego, statku transportowego, wielozadaniowego, kontenerowca, promu, statku pożarniczego i policji wodnej. Wśród statków wojennych znajdują się: okręt desantowy, fregata, korweta i niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju łódź podwodna – batyskaf.

Dowiedz Się Więcej »

Zdalnie sterowane samochody (RC i off-road)

Modele, które posiadamy w naszej ofercie posiadają napęd 4×4, mają duży prześwit pomiędzy podwoziem a terenem, co pozwala na jazdę praktycznie w każdych warunkach, zdalne blokady mostów oraz specjalne wzmacniane serwa by płynnie pokonywać przeszkody.

Do jazdy i zabawy używamy głównie samochodów marki Traxxas. Jazda modelami zdalnie sterowanymi, to wspaniała przygoda dla każdego dziecka, a rywalizacja w precyzji jazdy pomiędzy uczestnikami zapewnia wspaniałą zabawę. Jest to też wyjątkowa atrakcja na imprezy firmowe, eventy motoryzacyjne, pikniki i festyny.

Dowiedz Się Więcej »

Organizacja zlotów i zawodów dla modelarzy

Ośrodek Jurasówka otwiera się na modelarstwo specjalistyczne oraz organizację różnego rodzaju zawodów, spotkań modelarzy i budowniczych oraz eventów, podczas których mogą być prezentowane możliwości techniczne konkretnych pojazdów i jednostek.

Otwieramy się na współpracę z modelarzami, sklepami modelarskimi, organizatorami wydarzeń i spotkań oraz wszystkimi, których interesuje ta tematyka.

Dowiedz Się Więcej »

Ośrodek Jurasówka

Część Gastronomiczna

Oprócz świetnych atrakcji, dla odwiedzających przygotowaliśmy kompleksową ofertę wyżywienia, jak też profesjonalną obsługę i organizację wyżywienia podczas eventów, wydarzeń i imprez organizowanych u nas.

W Ośrodku znajdziesz pstrąga z lokalnej hodowli, ale także inne posiłki na zimno i na ciepło. Podczas miłego spędzania czasu w naszym Ośrodku – można skorzystać z naszego mobilnego wozu gastronomicznego oraz z restauracji tradycyjnej zlokalizowanej na górnej stacji.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za organizację wyżywienia podczas eventów i wydarzeń: tel. 698 997 301.

Dowiedz Się Więcej »

Wóz gastronomiczny

Wóz gastronomiczny oferujący rozbudowaną ofertą posiłków ciepłych i zimnych, znajduje się przy górnej stacji wyciągu, obok budynku „Jurasówka”. Nasz wóz jest idealnym miejscem do szybkich zakupów, bez dłuższego czekania na posiłek. W ofercie znajdują się także lody i napoje, a dla gości przygotowana została strefa ze stolikami i ławkami pod parasolami.

Dowiedz Się Więcej »

Restauracja tradycyjna w „Jurasówce”

Oferta restauracji tradycyjnej w „Jurasówce” jest o wiele bardziej rozbudowana i poza potrawami na bazie produktów lokalnych lub regionalnych (takich jak pstrąg z lokalnej hodowli, żurek po krakowsku czy barszcz czerwony) obejmuje także m.in.: hamburgery, cheeseburgery, hot dogi, nuggetsy i polędwiczki, skrzydełka panierowane, piwo, napoje ciepłe oraz zimne.

Dowiedz Się Więcej »

Catering na eventy i wydarzenia

Podczas organizowanych eventów i różnego rodzaju wydarzeń (urodziny, imprezy firmowe, zawody, spotkania, itp.), Ośrodek Jurasówka może zapewnić pełen catering dla wszystkich uczestników. Każdorazowo będzie możliwość indywidualnego stworzenia menu, uwzględniając zapotrzebowanie i sugestie konkretnego klienta.

Oprócz typowych posiłków zapewniamy także organizację większych biesiad i ognisk, podczas których będzie m.in. pieczona świnia oraz możliwość serwowania alkoholu (piwo lub wino).

Dowiedz Się Więcej »

Ośrodek Jurasówka

Eventy i atrakcje dla całych rodzin

W naszym Ośrodku zorganizujesz każdy rodzaj imprezy, wydarzenia lub specjalnego eventu, zarówno rodzinny, firmowy, ale także spotkanie nieformalne. Posiadamy obiekt, w którym zapewniamy pełną obsługę szkoleniową dla ok 30-40 osób.

Zapewniamy  możliwość zaangażowania naszych partnerów i specjalistów – animatorów, konferansjerów, trenerów i szkoleniowców. Dzięki współpracy z firmą ARIBO oferujemy dla każdego, możliwość wzięcia udziału w specjalnych rozgrywkach grywalizacyjnych, które będą ubogacone o rozszerzoną rzeczywistość i VR.

Dowiedz Się Więcej »

Urodziny w Jurasówce – Kreatywnie i aktywnie

Ośrodek Jurasówka oferuje możliwość organizacji urodzin z animatorami, podczas których każdy gość będzie mógł do woli korzystać z usług oferowanych w Ośrodku. Proponujemy kreatywne zajęcia takie jak: budowania rakiety, pojazdów, czy innych przedmiotów wykorzystujących prawa natury lub fizyki. Oferujemy także zajęcia wspierające aktywność ruchową na świeżym powietrzu (joga, ćwiczenia ogólnorozwojowe). Poza tym uczestnicy urodzin mają także możliwość jazdy na quadach oraz sterowanie naszymi modelami zdalnie sterowanymi (statki, samochody), czy pływanie łodzią po stawie.

Do zajęć możemy włączyć także pokaz zwierząt hodowlanych oraz przejażdżkę na kucyku na uprzęży, a także zupełnie innowacyjne zajęcia wykorzystujące technologię VR i AR oraz grywalizację.

Dowiedz Się Więcej »

Wieczory kawalerskie oraz panieńskie

Oferujemy organizację imprez ze sporą dawką adrenaliny, w tym m.in. możliwość jazdy na quadach, zjazd na tyrolce, zabawy alpinistyczo-linowe, czy też survival, strzelectwo, zajęcia z pierwszej pomocy, kursy specjalistyczne (np. samoobrony czy sztuk walk).

Zapewniamy także niezwykle ciekawe gry terenowe, oparte na platformie grywalizacyjnej oraz integracyjne zabawy. Cały program wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego oraz jego cenę dostosujemy do indywidualnych potrzeb i Waszych pomysłów.

Dowiedz Się Więcej »

Grywalizacja terenowa dla całych rodzin

Ośrodek Jurasówka oferuje grywalizację terenową dla całych rodzin opartą o  geolokalizację, rozszerzoną rzeczywistość, czy też tradycyjne posługiwanie się mapą. Korzystamy gier planszówych, gier fabularnych, gier szkoleniowych, symulacyjnych, czy terenowych. Ośrodek Jurasówka dzięki współpracy z firmą ARIBO korzysta także ze specjalnej platformy grywalizacyjnej ARIBO. Organizujemy zajęcia popularyzujące gry, pozwalające wykorzystywać i eksperymentować z grami, jako elementami szerszych programów rozwojowych.

Dowiedz Się Więcej »

Wydarzenia okolicznościowe i specjalne programy animacyjne

Ośrodek Jurasówka organizuje niepowtarzalne wydarzenia okolicznościowe, a w naszej ofercie są fantastyczne programy animacyjne przeznaczone dla całej rodziny – zarówno dla samych dzieci, dorosłych, jak i seniorów

W trakcie takich wydarzeń rozwijana jest m.in. umiejętności pracy w grupie i grupowe rozwiazywanie problemów. Oferujemy także włączenie aktywności ruchowej na świeżym powietrzu (joga, ćwiczenia ogólnorozwojowe, bieg) oraz pozostałe atrakcje oferowane przez Ośrodek Jurasówka.

Dowiedz Się Więcej »

Organizacja wydarzeń firmowych

W Ośrodku Jurasówka przygotujemy niezapomnianą imprezę integracyjną dla Twojej Firmy lub zespołu. W ramach imprezy zorganizujemy pokazy artystyczne i różnego rodzaju zajęcia szkoleniowe, wraz ze specjalistami i ekspertami, którzy je poprowadzą.

Naszym Klientom gwarantujemy współpracę z zespołem zaufanych i doświadczonych ekspertów. A wszystko to przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, przy jednoczesnym korzystaniu z aktywności na  na świeżym powietrzu, bądź w specjalnie przygotowanym budynku szkoleniowym, z którego rozpościera się piękny widok na nasz Ośrodek, a często także – piękny widok na Tatry.

Dowiedz Się Więcej »

Wynajem atrakcji lub całego ośrodka

Ośrodek Jurasówka oferuje możliwość udostępnienia poszczególnych atrakcji, znajdujące się na terenie Ośrodka, jak i ich wypożyczenia (m.in. mobilna ścianka wspinaczkowa, eurobungee, czy boisko do ludzkich piłkarzyków). Istnieje też możliwość wynajęcia na wyłączność  całego Ośrodka Jurasówka w określonym terminie.

Dowiedz Się Więcej »

Ośrodek Jurasówka

Półkolonie, szkolenia i wycieczki

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanych ofert, które każdorazowo mogą być modyfikowane i zmieniane pod konkretnego klienta. Organizujemy półkolonie i zajęcia dla większej liczby osób: dzieci, dorosłych i seniorów.

Otwieramy się na placówki wychowawcze i opiekuńcze, podmioty i instytucje, które opracowują i potem prowadzą programy dla dzieci i młodzieży w okresie letnim. Opracowaliśmy specjalne programy z myślą o seniorach.

Zajęcia każdorazowo są zaplanowane w ten sposób, by oprócz konkretnego szkolenia / warsztatów, które poprowadzi zaproszony specjalista – możliwe było aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, integracja i współpraca.

Dowiedz Się Więcej »

Półkolonie i zajęcia dla dzieci w różnym wieku

W Ośrodku Jurasówka oferujemy możliwość organizacji jedno lub kilkudniowych półkolonii dla dzieci i młodzieży, podczas których zapewnimy pełne wyżywienie. Prowadzone przez nas zajęcia i aktywności dotyczyć będą dowolnych, aspektów i zagadnień, które każdorazowo można dopasować według własnych potrzeb. Promujemy zajęcia ogólnorozwojowe na świeżym powietrzu, ale także zajęcia kreatywne i szkoleniowe. Do dyspozycji mamy usługi znajdujące się w ofercie Ośrodka oraz doświadczonych animatorów i szkoleniowców.

Dowiedz Się Więcej »

Zajęcia dla placówek wychowawczych i opiekuńczych

Ośrodek Jurasówka oferuje możliwość zajęć dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży (min. 15 osób), które w zależności od potrzeb mogą trwać od jednego do kilku dni (maksymalnie tydzień). Wszystko to pod opieką wykwalifikowanych animatorów i opiekunów.

Zajęcia rozpoczynają się o godz. 9:00 i trwają do godz. 17:00. Niezbędne jest w tym przypadku zapewnienie przewozu dzieciom i młodzieży do Ośrodka – przy wcześniejszym zgłoszeniu jest możliwość zorganizowania transportu z ustalonego wcześniej miejsca.

Dowiedz Się Więcej »

Zajęcia przygotowane dla seniorów

Ośrodek Jurasówka oferuje możliwość zorganizowania kompleksowych zajęć dla dorosłych i seniorów (min. 15 osób), pod przewodnictwem doświadczonego animatora lub szkoleniowca. Zapewniamy kompleksową organizację zajęć, w tym m.in. specjalistyczne szkolenia, wyżywienie w ciągu dnia, nielimitowane atrakcje w Ośrodku, a na końcu ognisko i uroczystą kolację połączoną z integracją oraz potańcówką.

Dowiedz Się Więcej »

Szkolenia połączone z aktywnością ruchową

Ośrodek Jurasówka oferuje zajęcia dla wszystkich zainteresowanych (min. 15 osób) pod okiem doświadczonych animatorów lub szkoleniowców. Zapewniamy kompleksową organizację zajęć, w tym m.in. specjalistyczne szkolenia, wyżywienie w ciągu dnia, nielimitowane atrakcje w Ośrodku, a na końcu dla każdego uczestnika szkolenia – certyfikat udziału ze wskazaniem problematyki poruszanej podczas szkolenia.

Dowiedz Się Więcej »

Ośrodek Jurasówka

Bilet Open

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

60

WEEKEND I ŚWIĘTA

70

ATRAKCJE W RAMACH BILETU OPEN:

 • Ślizg wodny
 • Tyrolka
 • Dmuchańce sprawnościowe
  (zbijak, tor 2 stanowiskowy do rywalizacji czasowej, pojedynek gladiatorów na drążku)
 • Mobilna ścianka wspinaczkowa
 • Eurobungee 4-stanowiskowe
 • Dmuchane boisko, mega piłkarzyki (wymagane min. 10 osób)
 • Łódka wiosłowa
 • Duży dmuchany piłkarski FootDart (mobilna tarcza do gry)
 • Rowerek wodny

W ramach biletu Open, odwiedzający mogą korzystać ze wszystkich atrakcji w Ośrodku Jurasówka przez nieokreślony czas.

Bilet „OPEN” POPOŁUDNIOWY

Obowiązuje od 15.00 do zamknięcia Ośrodka: 45 zł (od poniedziałku do piątku) i 50 zł (weekend i święta)

Bilety grupowe

Tylko w przypadku grup zorganizowanych (min. 15 osób). Cena biletu – 50 zł/osoba. 

Zapewniamy w tym przypadku możliwość wynajmu w ramach biletu „OPEN” – dmuchanego boiska, mega piłkarzyków. 

Zapewniamy

Dostęp do leżaków, a o pełnej godzinie bezpłatny transport otwartą przyczepką ciągniętą quadem z dolnej części Ośrodka na górną stację – pod restaurację.

Ośrodek Jurasówka

Cennik Dodatkowych Atrakcji

*Dotknij tabeli i przesuń ją w prawo, aby zobaczyć pełen cennik.

ATRAKCJA PON. – PT. WEEKENDY I ŚWIĘTA
Rowerek wodny 16,00 zł 20,00 zł
Pontony dmuchane
(dla dzieci)
16,00 zł 20,00 zł
Łódka elektryczna
(dla młodzieży i dorosłych)
20,00 zł 25,00 zł
Strefa malucha – bilet „open”
(2 dmuchane zamki wodne do zjazdów, trampolina,
suchy basen z kulkami, dmuchany wodny zamek,
mały zamek do skakania)
25,00 zł 30,00 zł
Strefa: Ślizg wodny (cały dzień) 40,00 zł 50,00 zł
Bilety pojedyncze: ślizg wodny 5,00 zł 5,00 zł
Strefa: Zjazd tyrolski (7 zjazdów) 30,00 zł 35,00 zł
Bilety pojedyncze: Zjazd tyrolski 10,00 zł 10,00 zł
Strefa: Eurobungee 4 stanowiskowe (15 min) 10,00 zł 10,00 zł
Wieża do skoków (7 skoków) 30,00 zł 35,00 zł
Bilety pojedyncze: Wieża do skoków 10,00 zł 10,00 zł

Legenda

 • Ośrodek jest otwarty codziennie w godzinach: 10.00 – 18.00,
 • Bilet rodzinny – 2 dorosłych + 1 dziecko i więcej (wtedy cena na wszystkie bilety jest niższa o 15%),
 • Bilet „open” – możliwość korzystania z danej atrakcji przez nieokreślony czas do zamknięcia Ośrodka
 • Bilet „open” popułdniowy – obowiązuje od 15.00 do zamknięcia Ośrodka: 45 zł (od poniedziałku do piątku) i 50 zł (weekend i święta)
 • Rowerek wodny i łódka wiosłowa – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Elektryczne pontony dmuchane oraz łódka dla dzieci i dorosłych – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Dmuchańce sprawnościowe (zbijak, tor 2 stanowiskowy do rywalizacji czasowej, pojedynek gladiatorów na drążku) – możliwość korzystania jednorazowo przez 30 min,
 • Dmuchane boisko, mega piłkarzyki – atrakcja ta zostanie rozłożona w przypadku chęci rozgrywki min. 10 osób (2 zespoły).

Ośrodek Jurasówka

Kamera na żywo

OŚRODEK JURASÓWKA

Kontakt

Kwestie dotyczące organizacji wydarzeń i rezerwacji (niestandardowe atrakcje) są indywidualnie każdorazowo ustalanie z klientem.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za niestandardowe atrakcje:
tel. 698 997 301.

Adres

Siemiechów 359,
33-181 Siemiechów

Telefon

14 625 80 91

Email

osrodek@jurasowka.com

OŚRODEK JURASÓWKA

Godziny Otwarcia

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

10:00 – 18:00

Sobota – Niedziela

10:00 – 18:00

Święta

10:00 – 18:00

2022 – Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku „Jurasówka” w Siemiechowie