Planowane otwarcie i uruchomienie atrakcji letnich w Ośrodku – 24 czerwca. Zapraszamy do śledzenia naszego FB.
ADRES
Siemiechów 359,
33-181 Siemiechów
Email
kontakt@jurasowka.pl
GODZINY OTWARCIA

Pon. – Pt. 10:00 – 18:00
Weekendy i Święta 10:00 – 18:00

GODZINY OTWARCIA

10:00 – 18:00

OŚRODEK JURASÓWKA

Strefa Letnia w Ośrodku Jurasówka

Stacja Jurasówka przekształciła się w Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku „Jurasówka” w Siemiechowie. Dzięki wprowadzeniu oferty letniej, w naszym Ośrodku pojawiła się cała masa nowych atrakcji takich jak: ślizg wodny o długości 120m, tyrolka nad taflą wody, wieża do skoków na dmuchaną poduchę, eurobungee, ścianka wspinaczkowa, pontony elektryczne, strefa malucha i wiele innych.

Odwiedzający mają możliwość organizacji imprez okolicznościowych takich jak urodziny, czy  imprezy firmowe. W Ośrodku Jurasówka każdy znajdzie coś dla siebie.

Część Wodna

Spędź miło czas w nowopowstałej części wodnej. Zrelaksuj się przy świetnie zagospodarowanych stawach, skorzystaj ze ślizgu wodnego, tyrolki, popływaj łódką lub na pontonach elektrycznych.

Dowiedz Się Więcej »

Część Rekreacyjna

Wśród naszych atrakcji znajdziesz: wieżę do skoków, ściankę wspinaczkową, euro-bungee, boisko do ludzkich piłkarzyków, a to wszystko w fantastycznym otoczeniu i z pięknymi widokami.

Dowiedz Się Więcej »

CZĘŚĆ GASTRONOMICZNA

Strefa gastronomiczna umili pobyt w Ośrodku Jurasówka. Spróbuj smacznych posiłków na zimno oraz na ciepło z naszego baru.

Dowiedz Się Więcej »

Eventy i wydarzenia specjalne

Ośrodek Jurasówka to świetne miejsce na organizacje eventów dla ok. 30-40 osób.

Dowiedz Się Więcej »

PÓŁKOLONIE, SZKOLENIA I GRUPY ZORGANIZOWANE

Oferujemy organizację półkoloni oraz zajęcia dla grup zorganizowanych – w tym zarówno dzieci, dorosłych i seniorów. Samodzielnie dostosuj atrakcje lub skorzystaj z naszych specjalnie przygotowanych programów.

Dowiedz Się Więcej »

Ośrodek Jurasówka

Część Wodna

 Na terenie Ośrodka Jurasówka znajdują się 2 stawy, które zajmują łącznie 35 arów (odpowiednio 20 i 15 arów). Odwiedzającym zapewniliśmy możliwość wypoczynku tuż przy samych brzegach stawów, w specjalnie wydzielonej strefie relaksacyjnej.

Do dyspozycji gości są: dmuchane pontony elektryczne, rowerek wodny, łódź wiosłowa,  oraz 120 metrowy ślizg wodny. Na koniec przygotowaliśmy nielada atrakcję – zjazd tyrolski o długości 80 metrów nad taflą większego ze stawów. 

Dowiedz Się Więcej »

120-metrowy ślizg wodny

Nasz niepowtarzalny 120 m ślizg wodny zapewnia świetną zabawę i ochłodę w upalne dni, zachęcając do aktywnego spędzania czasu. Atrakcja ta daje  wiele radości osobom w każdym wieku! Dmuchana zjeżdżalnia wodna kończy się małym basenem, który służy do bezpiecznego wyhamowywania osób korzystających z atrakcji.

Dowiedz Się Więcej »

80 metrowy Zjazd Tyrolski nad taflą wody

Unikalna i nietypowa atrakcja – zjazd tyrolski o długość 80 metrów. Przygotowana przez nas trasa zjazdu przebiega nad taflą większego ze stawów. Różnica wysokości pomiędzy miejscem, z którego rozpoczyna się zjazd i tym, w którym się go kończy – to ok. 4 metry. Zjazd jest bardzo bezpieczny, a prędkość osiągana podczas zjazdu daje prawdziwy zastrzyk adrenaliny.

Dowiedz Się Więcej »

 

Pontony elektryczne i łódki

Prawdziwa atrakcja dla fanów wodnych przygód w każdym wieku! Ośrodek Jurasówka oferuje dla odwiedzających łódki, pontony elektryczne o wyporności do 75kg oraz dmuchane łódeczki.

Dowiedz Się Więcej »

Ośrodek Jurasówka

Część Rekreacyjna

Ośrodek Jurasówka oferuje bardzo bogatą ofertę usług rekreacyjnych, gwarantujących beztroski, bezpieczny i zdrowy wypoczynek na świeżym powietrzu. W naszym ośrodku każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku.

Jedną z ciekawszych atrakcji jest 9 metrowa ścianka wspinaczkowa. Nasi goście skorzystają też z eurobungee – umożliwiające aż 4 osobom równocześnie wykonywanie skoków i salt w powietrzu, oraz stoczą zacięte pojedynki dzięki dużym dmuchanym piłkarzykom.

Dowiedz Się Więcej »

Eurobungee

Eurobungee, to uniwersalna atrakcja przeznaczona zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nasze urządzenie może obsługiwać 4 skoczków jednocześnie, a nad bezpieczną zabawą czuwa instruktor. Z eurobungee mogą korzystać osoby do 120 kg.

Skacz wysoko i wykonuj widowiskowe akrobacje. Eurobungee to źródło niesamowitych emocji i doskonałej zabawy.

Dowiedz Się Więcej »

Mega Piłkarzyki na Dmuchanym Boisku

Mega piłkarzyki to niezwykle widowiskowa atrakcja, której towarzyszą prawdziwe piłkarskie emocje, a sama rozgrywka wymaga sprawnej współpracy w grupie.

Nasze boisko do mega płikarzyków składa się z dmuchanych band, bramek zabezpieczonych siatką oraz zabezpieczonych ram z uchwytami, przy których ustawiają się zawodnicy. Mega piłkarzyki to konkurencja plenerowa, którą można rozgrywać w systemie turniejowym. Dmuchane boisko do ludzkich piłkarzyków ma wymiary 15 x 6 m i umożliwia rozgrywkę zespołom po 5 zawodników wraz z bramkarzem.

Dowiedz Się Więcej »

9-metrowa Dmuchana ścianka wspinaczkowa

Miejsce przygotowane z myślą o amatorach, ale też profesjonalistach wspinaczki. Ścianka o wysokości 9 metrów posiada 2 trasy o różnym stopniu trudności oraz dwa stanowiska do asekuracji. Każdy free climber znajdzie tu coś dla siebie. Do wspinania dopuszczone są dzieci mierzące minimum 120 centymetrów, a limit wagowy to 120 kg.

Dowiedz Się Więcej »

Inne Atrakcje

Wśród innych atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o części rekreacyjnej Ośrodka Jurasówka, są m.in.: huśtawki dla dzieci, zlokalizowane w fantastycznej scenerii leśnej, a już niebawem pojawi się też układanie skrzynek, strzelanie z łuku, piana party oraz zabawy integracyjne i ruchowe z animatorem.

Dowiedz Się Więcej »

 

 

Ośrodek Jurasówka

Część Gastronomiczna

Oprócz świetnych atrakcji, dla odwiedzających przygotowaliśmy kompleksową ofertę wyżywienia, jak też profesjonalną obsługę i organizację wyżywienia podczas eventów, wydarzeń i imprez organizowanych u nas.

 Podczas miłego spędzania czasu w naszym Ośrodku – można skorzystać z baru zlokalizowanego na górnej stacji.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za organizację wyżywienia podczas eventów i wydarzeń: tel. 501409236, 14 625 80 91.

Dowiedz Się Więcej »

bar w „Jurasówce”

Oferta baru w „Jurasówce”  obejmuje  m.in.: hamburgery, cheeseburgery, hot dogi, nuggetsy i polędwiczki, skrzydełka panierowane, piwo, napoje ciepłe oraz zimne.

Dowiedz Się Więcej »

Catering na eventy i wydarzenia

Podczas organizowanych eventów i różnego rodzaju wydarzeń (urodziny, imprezy firmowe, zawody, spotkania, itp.), Ośrodek Jurasówka może zapewnić pełen catering dla wszystkich uczestników. Każdorazowo będzie możliwość indywidualnego stworzenia menu, uwzględniając zapotrzebowanie i sugestie konkretnego klienta.

Oprócz typowych posiłków zapewniamy także organizację większych biesiad i ognisk.

Dowiedz Się Więcej »

Ośrodek Jurasówka

Eventy i atrakcje dla całych rodzin

W naszym Ośrodku zorganizujesz każdy rodzaj imprezy, wydarzenia lub specjalnego eventu, zarówno rodzinny, firmowy, ale także spotkanie nieformalne.

Zapewniamy  możliwość zaangażowania naszych partnerów i specjalistów – animatorów, konferansjerów, trenerów i szkoleniowców.

Dowiedz Się Więcej »

Urodziny w Jurasówce – Kreatywnie i aktywnie

Ośrodek Jurasówka oferuje możliwość organizacji urodzin z animatorami, podczas których każdy gość będzie mógł do woli korzystać z usług oferowanych w Ośrodku.

Dowiedz Się Więcej »

Wydarzenia okolicznościowe i specjalne programy animacyjne

Ośrodek Jurasówka organizuje niepowtarzalne wydarzenia okolicznościowe, a w naszej ofercie są fantastyczne programy animacyjne przeznaczone dla całej rodziny – zarówno dla samych dzieci, dorosłych, jak i seniorów

W trakcie takich wydarzeń rozwijana jest m.in. umiejętności pracy w grupie i grupowe rozwiazywanie problemów. Oferujemy także włączenie aktywności ruchowej na świeżym powietrzu (joga, ćwiczenia ogólnorozwojowe, bieg) oraz pozostałe atrakcje oferowane przez Ośrodek Jurasówka.

Dowiedz Się Więcej »

Wynajem atrakcji lub całego ośrodka

Ośrodek Jurasówka oferuje możliwość udostępnienia poszczególnych atrakcji, znajdujące się na terenie Ośrodka, jak i ich wypożyczenia (m.in. mobilna ścianka wspinaczkowa, eurobungee, czy boisko do ludzkich piłkarzyków). Istnieje też możliwość wynajęcia na wyłączność  całego Ośrodka Jurasówka w określonym terminie.

Dowiedz Się Więcej »

Ośrodek Jurasówka

Półkolonie, szkolenia i wycieczki

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanych ofert, które każdorazowo mogą być modyfikowane i zmieniane pod konkretnego klienta. Organizujemy półkolonie i zajęcia dla większej liczby osób: dzieci, dorosłych i seniorów.

Otwieramy się na placówki wychowawcze i opiekuńcze, podmioty i instytucje, które opracowują i potem prowadzą programy dla dzieci i młodzieży w okresie letnim. Opracowaliśmy specjalne programy z myślą o seniorach.

Zajęcia każdorazowo są zaplanowane w ten sposób, by oprócz konkretnego szkolenia / warsztatów, które poprowadzi zaproszony specjalista – możliwe było aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, integracja i współpraca.

Dowiedz Się Więcej »

Półkolonie i zajęcia dla dzieci w różnym wieku

W Ośrodku Jurasówka oferujemy możliwość organizacji jedno lub kilkudniowych półkolonii dla dzieci i młodzieży, podczas których zapewnimy pełne wyżywienie. Prowadzone przez nas zajęcia i aktywności dotyczyć będą dowolnych, aspektów i zagadnień, które każdorazowo można dopasować według własnych potrzeb. Promujemy zajęcia ogólnorozwojowe na świeżym powietrzu, ale także zajęcia kreatywne i szkoleniowe. Do dyspozycji mamy usługi znajdujące się w ofercie Ośrodka oraz doświadczonych animatorów i szkoleniowców.

Dowiedz Się Więcej »

Ośrodek Jurasówka

Bilet Open

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

50

WEEKEND I ŚWIĘTA

60

ATRAKCJE W RAMACH BILETU OPEN:

 • Ślizg wodny
 • Tyrolka
 • Dmuchańce sprawnościowe
  (tor 2 stanowiskowy do rywalizacji czasowej, pojedynek gladiatorów na drążku)
 • Mobilna ścianka wspinaczkowa
 • Eurobungee 4-stanowiskowe
 • Dmuchane boisko, mega piłkarzyki (wymagane min. 10 osób)
 • Łódka wiosłowa
 • Duży dmuchany piłkarski FootDart (mobilna tarcza do gry)
 • Rowerek wodny

W ramach biletu Open, odwiedzający mogą korzystać ze wszystkich atrakcji w Ośrodku Jurasówka przez nieokreślony czas.

Bilet „OPEN” POPOŁUDNIOWY

Obowiązuje od 15.00 do zamknięcia Ośrodka: 35 zł (od poniedziałku do piątku) i 45 zł (weekend i święta)

Bilety grupowe

Tylko w przypadku grup zorganizowanych (min. 15 osób). Cena biletu – 40 zł/osoba. 

Zapewniamy w tym przypadku możliwość wynajmu w ramach biletu „OPEN” – dmuchanego boiska, mega piłkarzyków. 

Zapewniamy

Dostęp do leżaków, a o pełnej godzinie bezpłatny transport otwartą przyczepką ciągniętą quadem z dolnej części Ośrodka na górną stację – pod restaurację.

Ośrodek Jurasówka

Cennik Dodatkowych Atrakcji

*Dotknij tabeli i przesuń ją w prawo, aby zobaczyć pełen cennik.

ATRAKCJA PON. – PT. WEEKENDY I ŚWIĘTA
Rowerek wodny 16,00 zł 20,00 zł
Pontony dmuchane
(dla dzieci)
16,00 zł 20,00 zł
Łódka elektryczna
(dla młodzieży i dorosłych)
20,00 zł 25,00 zł
Strefa malucha – bilet „open”
(2 dmuchane zamki wodne do zjazdów, trampolina,
suchy basen z kulkami, dmuchany wodny zamek,
mały zamek do skakania)
25,00 zł 30,00 zł
Strefa: Ślizg wodny (cały dzień) 35,00 zł 45,00 zł
Bilety pojedyncze: ślizg wodny 5,00 zł 5,00 zł
Strefa: Zjazd tyrolski (7 zjazdów) 20,00 zł 35,00 zł
Bilety pojedyncze: Zjazd tyrolski 10,00 zł 10,00 zł
Strefa: Eurobungee 4 stanowiskowe (15 min) 15,00 zł 20,00 zł
Wieża do skoków (7 skoków) 30,00 zł 35,00 zł
Bilety pojedyncze: Wieża do skoków 5,00 zł 7,00 zł

Legenda

 • Ośrodek jest otwarty codziennie w godzinach: 10.00 – 18.00,
 • Bilet rodzinny – 2 dorosłych + 1 dziecko i więcej (wtedy cena na wszystkie bilety jest niższa o 15%),
 • Bilet „open” – możliwość korzystania z danej atrakcji przez nieokreślony czas do zamknięcia Ośrodka
 • Bilet „open” popołudniowy – obowiązuje od 15.00 do zamknięcia Ośrodka: 35 zł (od poniedziałku do piątku) i 45 zł (weekend i święta)
 • Rowerek wodny i łódka wiosłowa – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Elektryczne pontony dmuchane oraz łódka dla dzieci i dorosłych – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Dmuchańce sprawnościowe (tor 2 stanowiskowy do rywalizacji czasowej, pojedynek gladiatorów na drążku) – możliwość korzystania jednorazowo przez 30 min,
 • Dmuchane boisko, mega piłkarzyki – atrakcja ta zostanie rozłożona w przypadku chęci rozgrywki min. 10 osób (2 zespoły).

Ośrodek Jurasówka

Kamera na żywo

OŚRODEK JURASÓWKA

Kontakt

Kwestie dotyczące organizacji wydarzeń i rezerwacji (niestandardowe atrakcje) są indywidualnie każdorazowo ustalanie z klientem.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za niestandardowe atrakcje:
tel. 501 409 236, 14 625 80 91

Adres

Siemiechów 359,
33-181 Siemiechów

Telefon

14 625 80 91

Email

kontakt@jurasowka.pl

OŚRODEK JURASÓWKA

Godziny Otwarcia

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

10:00 – 18:00

Sobota – Niedziela

10:00 – 18:00

Święta

10:00 – 18:00

2022 – Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku „Jurasówka” w Siemiechowie