Planowane otwarcie i uruchomienie atrakcji letnich w Ośrodku – 24 czerwca. Zapraszamy do śledzenia naszego FB.
ADRES
Siemiechów 359,
33-181 Siemiechów
Email
osrodek@jurasowka.com
GODZINY OTWARCIA

Pon. – Pt. 10:00 – 18:00
Weekendy i Święta 10:00 – 18:00

GODZINY OTWARCIA

10:00 – 18:00

OŚRODEK JURASÓWKA

Modelarstwo Specjalistyczne w Ośrodku Jurasówka

Oferujemy Wam atrakcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce! Posiadamy największą w Polsce flotyllę statków i okrętów zdalnie sterowanych – są to modele redukcyjne, które są wiernym odtworzeniem rzeczywistych statków, a wykonane są w określonej skali pomniejszenia. Posiadają np. działka gaśnicze i sikawki, światła, poruszające się dźwigi na pokładzie, pełne oświetlenie, generatory dymu i dźwięku, by możliwe było zaprezentowanie sygnałów i dźwięku silników – jakie wydają prawdziwe jednostki pływające.

Kolekcja była gromadzona przez ponad rok, a obecnie będzie naszą wizytówką – gdyż chcemy bardzo mocno wyeksponować aspekt modelarstwa specjalistycznego.

Ciekawą atrakcją, której nie trzeba wiele zachwalać – będą tory do jazdy dla samochodów off-roadowych, zdalnie sterowanych. Posiadamy kilkanaście dużych samochodów zdalnie sterowanych (głównie firmy Traxxas), którymi będzie można pojeździć i poczuć się jak na zawodach.

Całość dopinają inne ciekawe zaawansowane modele zdalnie sterowane – duży śmigłowiec, który będzie mógł startować i lądować z tafli zbiorników wodnych, amfibia, która będzie mogła pływać i jeździć oraz piękna duża i efektowanie oświetlona łódź podwodna. Te modele będą wykorzystywane podczas zawodów i pokazów dla zainteresowanych.

Oferujemy zarówno możliwość wynajmu na określony czas konkretnych modeli, ale także organizację wydarzeń i eventów firmowych oraz indywidualnych, podczas których można będzie samodzielnie sterować naszymi modelami. Gwarantujemy, że to naprawdę fajna atrakcja – szczególnie dla dużych dzieciJ

Będziemy też organizować systematycznie tematyczne „zloty” modelarzy i budowniczych samochodów RC, różnych pojazdów (wojskowe, techniczne, specjalistyczne), jednostek pływających i latających. Chcemy też wypracować własne zawody, które będziemy później organizować cyklicznie.

Widząc zapotrzebowanie na wymianę doświadczeń oraz zapewnienie bezpośredniego kontaktu modelarzy – nasz Ośrodek zapewni i zorganizuje oprócz typowych spotkań, także możliwość wymiany i sprzedaży swoich modeli oraz zaprezentowania ich szerszej publice.

Ośrodek Jurasówka

Zdalnie sterowane statki i modele pływające

W naszej flotylli znajduje się łącznie ponad 20 statków i okrętów. Modele te są wyposażone w napęd i można nimi sterować zdalnie za pomocą specjalnej aparatury. Znajdziesz u nas m.in.: statki parowe z napędem kołowym (łopatkowym), holowniki, kutry, statki żeglarskie, statki wojenne, trawler – statek wielorybniczy, statek transportowy, statek wielozadaniowy i kontenerowiec, prom, statek pożarniczy i policję wodną. Są też piękne statki wojenne – okręt desantowy, fregata, korweta i niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju łódź podwodna – batyskaf.

Za jej pomocą możliwa będzie eksploracja podwodna specjalnie przystosowaną kamerą obu zbiorników z możliwością śledzenia na żywo obrazu przesyłanego z kamery. Część modeli będzie udostępniona i będzie można nimi popływać, natomiast pozostałe modele będą prezentowane podczas specjalnych wydarzeń i zawodów, o których będziemy Was informować wcześniej. Statki posiadają m.in.: zdalnie sterowane działka gaśnicze (armatki), światła, dźwigi, pełne oświetlenie i instalację dymową oraz wydają dźwięki, tak jak ich prawdziwe odpowiedniki.

Warto nadmienić, że jest to największa obecnie flotylla statków i łodzi pływających – specjalistycznych modeli redukcyjnych w Polsce. Tą część atrakcji dopełnia zaprojektowane i zbudowane przez kilku modelarzy – miasteczko portowe ze zdalnie sterowanymi elementami: dźwigi portowe, latarnia morska, platforma wiertnicza, prom przewożący pojazdy.

Ośrodek Jurasówka

Zdalnie sterowane samochody oraz samochody off-roadowe

Jeśli szukasz niebanalnego pomysłu na ciekawą zabawę i show nie tylko dla swoich dzieci, ale i dla siebie lub chcesz z kimś się zmierzyć jeżdżąc samochodami – zapraszamy do skorzystania z możliwości pojeżdżenia specjalnie przystosowanymi samochodami zdalnie sterowanymi. Istnieje także możliwość organizacji emocjonujących zawodów w postaci trialu modelami RC (remote control).

Oferujemy możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanych torów off-roadowych o charakterze trialowym, które przebiegają wokół naszych zbiorników wodnych oraz w lesie. Tor to zestaw przeszkód – mostki, pochylnie, równoważnie, przeszkody drewniane, naturalne skałki i wiele innych, a jeden z naszych przebiega przez staw, po którym samochód przewożony jest z jednego brzegu na drugi – specjalnym promem pływającym pod banderą „Jurasówki”.

Zapewnimy Ci możliwość jazdy po torach już przygotowanych, ale także przygotowanie toru specjalnie dla Ciebie, pełną obsługę techniczną lub/i sędziowską, możliwość brandingu toru w loga klienta, możliwość oklejenia aut w loga klienta, możliwość pucharów i nagród dla najlepszych zawodników – naprawdę niezapomniane wrażenia i emocje.

Modele posiadają napęd 4×4, mają duży prześwit pomiędzy podwoziem a terenem, co pozwala na jazdę praktycznie wszędzie, zdalne blokady mostów, specjalne wzmacniane serwa by płynnie pokonywać przeszkody. Do jazdy i zabawy używamy głównie samochodów marki Traxxas. Modele trialowe nie osiągają dużej prędkości, więc są bezpieczne i proste w obsłudze dla każdego. Wynajem modeli zdalnie sterowanych doskonale sprawdzi się podczas pikników motoryzacyjnych, targów motoryzacyjnych, prezentacji samochodów. Jest to doskonała zabawa dla każdego. ALE!!! – posiadamy też modele, którymi można się pościgać, osiągając przędkości dochodzące do 100 km/h.

Jazda modelami zdalnie sterowanymi, to wspaniała przygoda dla każdego dziecka (małego, ale także tego dużegoJ), rywalizacja w precyzji jazdy i wspaniałe doznania. Jest to też wyjątkowa atrakcja na imprezy firmowe, eventy motoryzacyjne, pikniki i festyny.

Posiadamy takie samochody:

 • TRAXXAS TRX6 – Mercedes AMG G63 6×6,
 • Toyota Land Cruiser Seria J40,
 • TRAXXAS TRX4 – Land Rover D110, Wersja Ratownictwo Medyczne,
 • TRAXXAS – Ford F-150 Ranger Raptor,
 • Wojskowa amfibia pływająca,
 • 2 specjalistyczne przyczepy aluminiowe przystosowane do naszych modelów do przewożenia towarów i innych pojazdów,
 • TRAXXAS – Rustler XL-5 RTR,
 • TRAXXAS – Slash VXL 4WD Ultimate,
 • Amerykański ciągnik siodłowy Tamiya – King Hauler Black Edition 6×4 WD wraz z dużą srebrną beczką do przewożenia płynów.

Ośrodek Jurasówka

Organizacja zlotów i spotkań dla modelarzy oraz zawodów

Nasz Ośrodek otwiera się na modelarstwo specjalistyczne oraz organizację różnego rodzaju zawodów, spotkań modelarzy i budowniczych oraz eventów, podczas których mogą być prezentowane możliwości techniczne konkretnych pojazdów i jednostek. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy i eksponowania swoich modeli, ale także do zgłaszania swoich propozycji na organizację jakichś nietypowych wydarzeń. Z racji, iż chcemy wypromować bardzo niszowe i specjalistyczne modelarstwo, które często do tej pory nie było należycie eksponowane i raczej sporadycznie osoby nim się zajmujące mogły pokazywać publicznie swoje jednostki – chcemy zachęcić wszystkich zainteresowanych do współpracy z nami. Zapewnimy Wam odpowiedni rozgłos.

Otwieramy się na współpracę z modelarzami, sklepami modelarskimi, organizatorami wydarzeń i spotkań oraz wszystkimi, których interesuje ta tematyka. U nas będziesz mógł pokazać swoje i zobaczyć innych – piękne modele i całe techniczne oprzyrządowanie, które do tej pory raczej sporadycznie były prezentowane dla bardzo wąskich grup odbiorców.

Chcemy na terenie Ośrodka zorganizować zawody dla przedstawicieli różnych kategorii modelarstwa, przy czym szczególnie interesują nas modele pływające i jeżdżące, ale w tym temacie jesteśmy otwarci na Wasze sugestie.

Ośrodek Jurasówka

Bilet Open

W ramach biletu Open, odwiedzający mogą korzystać ze wszystkich atrakcji w Ośrodku Jurasówka przez nieokreślony czas.

Bilety rodzinne

Opcja możliwa za okazaniem dokumentu tożsamości. 2 rodziców i 1 lub więcej dzieci (do 14 roku życia) – 20% rabatu od ceny regularnej biletów. Zakup biletu obowiązkowy dla każdej osoby.

Bilety grupowe

Tylko w przypadku zorganizowanych grup min. 15 osób. W tym przypadku cena wszystkich biletów zostaje obniżona o 25% od ceny wyjściowej.

Zapewniamy w tym przypadku możliwość wynajmu w ramach biletu „open” – dodatkowej atrakcji – „Dmuchane boisko, mega piłkarzyki”. Atrakcja ta zostanie rozłożona w przypadku chęci rozgrywki min. 10 osób (2 zespoły).

Ośrodek Jurasówka

Cennik Atrakcji

*Dotknij tabeli i przesuń ją w prawo, aby zobaczyć pełen cennik.

ATRAKCJA PON. – PT. WEEKENDY I ŚWIĘTA
Quad
(poj. silnika 125)
18,00 zł 22,00 zł
Quad
(poj. silnika 250)
26,00 zł 30,00 zł
Pontony dmuchane
(dla dzieci / żeton)
12,00 zł 16,00 zł
Łódka elektryczna
(dla młodzieży i dorosłych)
22,00 zł 26,00 zł
Łódka wiosłowa 12,00 zł 16,00 zł
Statki zdalnie sterowane 18,00 zł 22,00 zł
Samochody zdalnie sterowane 18,00 zł 22,00 zł

 Legenda

 • Bilet „open” – możliwość korzystania z danej atrakcji przez nieokreślony czas,
 • Quady – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Łódki elektryczne i pontony dmuchane oraz łódka elektryczna dla dzieci i dorosłych – możliwość korzystania jednorazowo przez 10 min,
 • Łódka wiosłowa – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Statki zdalnie sterowane – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Samochody zdalnie sterowane – możliwość korzystania jednorazowo przez 15 min,
 • Dmuchane boisko, mega piłkarzyki – atrakcja ta zostanie rozłożona w przypadku chęci rozgrywki min. 10 osób (2 zespoły).

OŚRODEK JURASÓWKA

Kontakt

Kwestie dotyczące organizacji wydarzeń i rezerwacji (niestandardowe atrakcje) są indywidualnie każdorazowo ustalanie z klientem.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za niestandardowe atrakcje:
tel. 698 997 301.

Adres

Siemiechów 359,
33-181 Siemiechów

Telefon

14 625 80 91

Email

osrodek@jurasowka.com

OŚRODEK JURASÓWKA

Godziny Otwarcia

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

10:00 – 19:00

Sobota – Niedziela

10:00 – 19:00

Święta

10:00 – 19:00

2022 – Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku „Jurasówka” w Siemiechowie